O mnie Moje przedmioty Galeria VI B VII a VII b VIII a VIII b

Ks. Adam Głuszek

Witam na mojej stronie!

Drodzy Uczniowie:

Witam i serdecznie zachęcam do podjęcia na aktualny czas pracy stacjonarnej w bieżącym roku szkolnym i katechetycznym 2020 – 2021.

Podstawą naszej pracy będzie jak w ubiegłych latach dla danej klasy Katechizm i Ćwiczeniówka.

W zakładkach poszczególnych klas zostały umieszczone szczegółowe dane dotyczące wyżej wymienionych podręczników.

Klasy VIII dodatkowo z racji bezpośredniego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania będą pracowały i utrwalały materiał z Katechizmu dla Bierzmowanych.

A jeśli sytuacja epidemiczna pozwoli zbierały do Indeksu Bierzmowanych podpisy za uczestniczenie w zgromadzeniach liturgicznych.

Będziemy się starać z uwzględnieniem wiadomości o bieżącej sytuacji epidemicznej i z użyciem środków bezpieczeństwa także uczestniczyć w niedzielnej liturgii podejmując jak dotychczas tzw. „Dyżur liturgiczny” a także w wydarzeniach bieżących związanych z bieżącym rokiem liturgicznym i kalendarzowym.

Zachęcam do odwiedzania strony, korzystania z materiałów pomocniczych na niej zawartych i ewentualnego kontaktowania się przez pocztę elektroniczną.

Pozdrawiam serdecznie wspierając duchowo.

Ks. Adam Głuszek

Sala: